ASR BAZAFARINI
نسخه آزمایشی
دریافت مدارک متقاضیان طرح ملی مسکن به تعویق افتاد

۱۸:۳۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

دریافت مدارک متقاضیان طرح ملی مسکن به تعویق افتاد

عصر بازآفرینی: زمان دریافت مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری عصر بازآفرینی به نقل از فارس،  مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن این روزها وارد مرحله مراجعه حضوری متقاضیان این طرح شده تا پس از ارائه مدارک این متقاضیان اقدام به واریز آورده ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی خود کرده تا به عنوان متقاضی واقعی این طرح شناخته شوند.

این روزها اکثر ادارات کل راه و شهرسازی استانها، بنیاد مسکن و شرکت های عمران شهرهای جدید آماده دریافت این مدارک هستند به همین منظور دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دریافت مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در این مراکز و شهرهای جدید را به تعویقر انداخته است.

در اطلاعیه ای که دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی صادر کرده است اعلام کرده که به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، دریافت مدارک جهت تکمیل فرآیند ثبت نام از متقاضیان این طرح در شهرهای جدید از روز سه شنبه ۶ اسفند سال جاری به تعویق افتاد.

مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی نیز طی روزهای آینده انجام خواهد شد.طبق گفته های وزیر راه و شهرسازی این ثبت نام قطعا قبل از سال جدید انجام خواهد شد.

برچسب ها:

طرح ملی مسکن 
نام
نظر شما