چهارشنبه 13 مرداد 1400
ASR BAZAFARINI
نسخه آزمایشی
پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود

۱۶:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴

وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر تا ماه آینده بسته می‌شود، گفت: طرح اقدام ملی مسکن نیز در دستور کار قرار گرفته و تمام افراد واجد شرایط در قالب این طرح صاحب مسکن می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری عصر بازآفرینی، محمد اسلامی روز شنبه در حاشیه بازدید از باند اصلی فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران افزود: تمهیدات جدیدی هم به دستور رییس‌جمهوری تدارک دیده شده است که این طرح را بصورت فراگیر شروع کنیم تا ساماندهی مسکن با هدف خانه‌دار شدن مردم صورت گیرد.

وی بیان‌کرد: هم در بحث تعرفه زمین و هم تسهیلات و بکارگیری تکنولوژی نوین اقدامات موثری در طرح ملی اقدام صورت می‌گیرد تا جریان تولید مسکن به جریان پایدار تبدیل شود.

او همچنین به اهتمام دولت برای توسعه بزرگراه‌ها و خطوط ریلی کشور اشاره کرد و گفت: محرومیت‌زدایی و ایمن‌سازی جاده‌ها از اولویت‌های کاری وزرات راه و شهرسازی است و در استان اردبیل هم احداث این مهم مورد توجه قرار گرفته تا هم تصادفات جاده‌ای کاهش یابد و هم در بحث راه‌سازی و احداث راه‌های روستایی توازن منطقه‌ای رعایت شود.

وزیر مسکن و شهرسازی با اشاره به پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه افزود: این طرح پیشرفت خوبی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد.

اسلامی اظهارداشت: یکی از وعده‌های رییس‌جمهوری در سفر به این استان تکمیل طرح راه‌آهن اردبیل - میانه بود که با توجه به پیشرفت قابل توجه پروژه خوشبختانه این وعده در حال تحقق است.

وزیر راه و شهرسازی هدف از سفر یک روزه خود به استان اردبیل را بازدید از پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در دست اجرا در استان ذکر کرد و گفت: اغلب حوزه‌های ماموریتی وزارتخانه در این استان دارای پروژه‌های فعال از جمله باند اصلی فرودگاه اردبیل است که با تکمیل آن، هم ظرفیت و هم تجهیزات ناوبری ارتقا یافته و پیش‌بینی شده تا پایان شهریورماه افتتاح شود.

بازدید از بهسازی باند اصلی فرودگاه ، بازدید از راه‌های در دست اجرا گرمی - بیله‌سوار، پارس‌آباد - مشگین‌شهر ، راه‌های اصلی هشتجین- کوثر ، اردبیل- سرچم و ایستگاه راه‌آهن از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل است.

برچسب ها:

مسکن 
نام
نظر شما