ASR BAZAFARINI
نسخه آزمایشی
تقدیر وزیر راه و شهرسازی از عملکرد شرکت بازآفرینی شهری

۱۷:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰

/گزارش خبری/

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از عملکرد شرکت بازآفرینی شهری

تفاهم‌نامه همکاری فی مابین شرکت بازآفرینی شهری ایران و شرکت توسعه‌گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهت ساخت ۲۱ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری عصر بازآفرینی، در این جلسه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان این که از آقای عبوری به خاطر پیشرفت خوبی که در روند انجام طرح اقدام ملی مسکن ایجاد کرده اند تشکر می کنم، گفت: باید در قیمت گذاری زمین‌هایی که شرکت بازآفرینی شهری ارایه می کند، دقت ویژه‌ای صورت گیرد.

در ادامه مهدی عبوری، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در خصوص این تفاهم‌نامه توضیحاتی ارایه کرد و گفت: بر اساس ابلاغ وزیر راه و شهرسازی تهیه زمین 45 هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن بر عهده شرکت بازآفرینی شهری ایران گذاشته شد و قول دادیم تا پایان شهریور سال جاری این اتفاق رقم بخورد، خوشبختانه با تلاش‌ها و پیگیری‌های همکارانم در شرکت بازآفرینی شهری ایران این موضوع عملی شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که توانستیم به تعهد خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم، اظهار کرد: این کار در قالب 16 پروژه در 15 استان کشور با ظرفیت بالغ بر 21 هزار و 500 واحد مسکونی به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تحویل شد. هزار و 355 واحد تامین زمین برای واگذاری گروهی در 61 قطعه زمین و در 25 استان کشور انجام شده است.

عبوری افزود: 10 هزار واحد مسکونی در استان هرمزگان تامین زمین شده است و در باقی شهرهای کشور نیز در حال ساخت هستیم. همچنین هزار و 680 واحد مسکونی در شهر اهواز و 440 واحد نیز در خرم آباد در دست ساخت است که مجموع این واحدها 39 هزار و 582 واحد می شود.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ادامه عنوان کرد: در شهر مشهد نیز نزدیک به 4 هزار واحد مسکونی را با مشارکت شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی به منظور جابه جایی بافت‌های پر خطر و سکونتگاه‌های غیر رسمی تامین زمین کرده‌ایم.

برچسب ها:

 
نام
نظر شما