چهارشنبه 13 مرداد 1400
ASR BAZAFARINI
نسخه آزمایشی
مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری

۱۴:۵۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری

عصر بازآفرینی: مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری گفت: ایده کاپی با رویکرد زیباسازی نوروزی در شهر اصفهان برگزار می شود که هدف از آن را مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری قرار داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری عصر بازآفرینی به نقل از مهر، حسن موذنی هدف از برگزاری ایده کاپ زیباسازی را مشارکت شهروندان در زیباسازی شهری بیان کرد و اظهار داشت: این ایده کاپ با محوریت  زیبا سازی نوروزی در سه قالب، از خانه تکانی تا  شهر تکانی، زیبا سازی فضاهای شهری با استفاده از فرهنگ نوروز و ارائه طرح برای نازیبایی های شهر و راهکار های نوین برای ایجاد محیط های با نشاط شهری آماده حمایت از طرح ها و  ایده های خلاق شهروندان است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی ایده کاپ در سه سطح، فضای مجازی، بنر و پوستر و پیامک از  چهارم دیماه آغاز شد و تا پایان ۲۳ دی ماه ادامه داشت و علاقه مندان  آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۶۰ طرح  به دبیرخانه ارسال شده است، افزود: آثار ارسال شده به دبیرخانه طی دو روز توسط داوران  مشترک از سازمان زیباسازی و مدیریت  خلاقیت و فناوری های نوین ارزیابی و در نهایت ۱۴ اثر در قالب هفت طرح و هفت ایده به مرحله نهایی خواهد رسید.

وی اضافه کرد: ۲۷ دی ماه ساعت ۹ صبح  در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان صاحبان آثار حضور پیدا کرده و به مدت سه دقیقه از طرح خود در قالب کلیپ یا پاورپوینت دفاع خواهند کرد.

موذنی با اشاره به داوری مرحله نهایی این ایده کاپ گفت: در مرحله نهایی ۷۰ درصد آراء توسط سه داور حاضر در جلسه و  ۳۰ درصد  آراء  توسط مخاطبان به صورت الکترونیکی جمع آوری خواهد شد.

وی ادامه داد: سه  اثر در مرحله نهایی انتخاب خواهند شد و طرح هایی که قابلیت اجرا داشته  باشد در نوروز ۹۸ اجرایی خواهد شد.

برچسب ها:

زیباسازی ،نوروز ،شهروندان 
نام
نظر شما